До уваги суб'єктів господарювання, які здійснюють продаж алкогольних напоїв

Дата: 31.01.2022 16:51

20.01.2021 Солоницівською селищною радою на XXVIIІ сесії прийнято рішення "Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових (крім закладів ресторанного господарства) у нічний час на території Солоницівської селищної ради" згідно якого встановлюється заборона на продаж алкогольних напоїв з 22:00 до 08:00 щоденно, включно у вихідні та святкові дні.

Згідно даного рішення суб’єктам господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Солоницівської селищної ради рекомендувано інформувати покупців про прийняте рішення та покладено обов'язок забезпечити наявність інформації про заборону роздрібної торгівлі пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями, винами столовими у вказаний даним рішенням час.

Дане рішення набуває чинності з 01.02.2022.

Солоницівська селищна рада просить всіх суб'єктів господарювання, на яких поширюється встановленна рішенням заборона ознайомитись з ним та виконати заходи, передбачені рішенням.

Ознайомитись з рішенням можливо тут.