Шановні мешканці Солоницівської територіальної громади!

Дата: 25.01.2022 14:10

Повідомляємо, що за даними Державної установи «Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» Дергачівської філії на території Солоницівської громади захворюваність на грип та ГРВІ збільшилася на 19,3 %. Серед захворілих 45% становлять діти до 17 років. Найбільше хворих реєструється серед учнів шкіл та становить 65% від загальної кількості осіб, які відвідують організовані колективи. За інтенсивністю епідемічного процесу рівень захворюваності характеризується як високий. За даними оперативної інформації відділу освіти, культури, молоді та спорту Солоницівської селищної ради станом на 24.01.2022 відсоток дітей, відсутніх в закладах загальної середньої освіти через захворюваність на грип та ГРВІ становив 23,1%. Саме тому було прийнято рішення організувати навчальний процес в дистанційній формі з 25.01.2022 по 28.01.2022 включно. Сподіваємося, що це допоможе зупинити розповсюдження захворювання.