Харківське районне управління ГУ ДСНС України у Харківській області повідомляє

Дата: 31.12.2021 09:01

Добігає кінця 2021 рік

Рік, що минає, - рік Бика зрідка пручався та був різнобарвним, але вдався позитивним і результативним - Роком розвитку!

У Харківському районі нарешті завершені проектні роботи та проведені відповідні експертизи з будівництва Центрів безпеки в с. Вільхівка та с. Циркуни, у стадії завершення передпроектні напрацювання із створення підрозділів місцевої пожежної охорони в Дергачівській, Височанській та інших громадах.

Головним управлінням ДСНС України у Харківській області розроблено проектну документацію на капітальний ремонт трьохповерхової будівлі і надвірних споруд 49 ДПРЧ м. Мерефа. Напередодні Нового року завершені ремонтні роботи приміщень, які додатково виділені для розміщення співробітників районного управління.

Завдяки Харківській районній державній адміністрації та районній раді й органам місцевого самоврядування в поточному році вдалося значно зміцнити матеріально-технічну базу районних пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС України.

За 2021 рік у Харківському районі (без урахування м. Харкова) тільки пожеж було ліквідовано 1395. Чотирма діючими підрозділами місцевої пожежної охорони (Безлюдівської, Пісочинської, Роганської та Солоницівської громад) у поточному році ліквідовано близько 200 пожеж. Протягом року проведений величезний обсяг запобіжних, інформаційних та практичних заходів із забезпечення безпечної життєдіяльності мешканців Харківського району - найбільшого і найкращого району нашої Держави!

Шановні друзі! Шановні колеги! Шановні земляки!

Від усього численного колективу рятувальників Харківського району вітаю Вас з наступаючим Новим роком!

Бажаю у прийдешньому році здоров’я, миру й наснаги!

Безпечних Вам Новорічних та Різдвяних свят!

Впевнений, що у 2022 році всі плани та мрії будуть реалізовані!