Повідомлення про визначення співвласників багатоквартирних будинків Солоницівської територіальної громади щодо форми управління багатоквартирними будинками

Дата: 16.12.2021 16:26

Солоницівська селищна рада повідомляє, що згідно з Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» співвласники нижче зазначених багатоквартирних будинків Солоницівської громади на загальних зборах співвласників прийняли наступні рішення щодо обрання форми управління багатоквартирними будинками та обрання уповноважених осіб від співвласників будинків:

1. Будинок № 71 по вул. Коваленка смт Пересічне Харківського р-ну Харківської області – управління багатоквартирним будинком здійснювати самостійно співвласниками через загальні збори співвласників багатоквартирного будинку (самостійне управління).

Уповноважена особа – Вікторія Михайлівна Бабіченко, що проживає за адресою: інформація з обмеженим доступом

1. Будинок № 16 по вул. Санаторій Бермінводи с-ща Березівське Харківського р-ну Харківської області – управління 12-ти квартирним будинком здійснювати самостійно співвласниками через загальні збори співвласників багатоквартирного будинку (самостійне управління).

Уповноважена особа – Любов Іванівна Боса, що проживає за адресою: інформація з обмеженим доступом

1. Будинок № 2 по вул. Завод Бермінводи с-ща Березівське Харківського р-ну Харківської області – управління 5-ти квартирним будинком здійснювати самостійно співвласниками через загальні збори співвласників багатоквартирного будинку (самостійне управління).

Уповноважена особа – Олег Олександрович Хоміч, що проживає за адресою: інформація з обмеженим доступом