Вітання Солоницівського селищного голови Андрія Литвинова до Дня працівників суду

Дата: 15.12.2021 08:19

Шановні працівники суду, від усього серця вітаю вас з професійним святом!
Ви обрали для себе важливу і відповідальну місію: захищати в державі законність, справедливість та гуманність. Судова влада у демократичному суспільстві – це невід’ємна складова державного устрою, єдиний правовий механізм вирішення конфліктів та захисту прав і свобод громадян. Важко переоцінити значимість і відповідальність вашої діяльності, адже від винесеного вами рішення залежать життя і долі людей.
Ваш професіоналізм, порядність та принциповість – запорука ефективності усієї судової системи, довіри громадян до влади, стабільності в нашому суспільстві.

З нагоди свята бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, сімейного добробуту. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті.

З повагою
Солоницівський селищний голова                                                                                            Андрій ЛИТВИНОВ