Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Дата: 29.11.2021 22:15

Відповідно до ст.9, ст.13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  Солоницівська селищна рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Солоницівської селищної ради «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових (крім закладів ресторанного господарства) у нічний час на території Солоницівської селищної ради».

З проектом регуляторного акту можна ознайомитись на офіційному сайті Солоницівської  селищної ради https://solonytsivska-rada.gov.ua/  в розділі  «Регуляторна діяльність», який буде оприлюднено протягом 5 робочих днів після опублікування даного повідомлення.

Даний проект рішення розроблений  відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», з метою законодавчого врегулювання заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових (крім закладів ресторанного господарства) у нічний час на території Солоницівської селищної ради

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Поштова адреса розробника проекту регуляторного акта:

62370, Україна, Харківська область, Харківський р-н, смт Солоницівка, вул. Визволителів, буд. 6

Зауваження та пропозиції стосовно проекту регуляторного акту ви можете надсилати протягом місяця до 29.12.2021 за поштовою адресою, зазначеною вище, або на адресу електронної поштової скриньки Солоницівської  селищної ради:  solrada@ukr.net з одночасним направленням таких зауважень та пропозицій до Державної регуляторної служби України на адресу : 01011, Київ, вул. Арсенальна, 9/11.