До уваги осіб, які перебувають на квартирному обліку!

Дата: 28.10.2021 13:01

Шановні мешканці громади! Доводимо до відома, що з 01 жовтня 2021 року, відповідно до п. 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1981 № 470  (зі змінами), розпочато проведення інвентаризації особових справ осіб, які перебувають на квартирному обліку.

Фото без описуВперше, за рішенням сесії Солоницівської селищної ради від 16.09.2021
№ 12, інвентаризація буде проводиться з 1 жовтня 2021 року по 1 квітня
2022 року
. В подальшому зазначена інвентаризація особових справ буде  проводиться щорічно у встановлені законодавством терміни, а саме з 01 жовтня по 31 грудня.

Просимо осіб, які перебувають на квартирному обліку, надати до відділу житлово-комунального господарства та  управління комунальною власністю Солоницівської селищної ради наступні документи:

– довідка про склад зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб;

– копія правовстановлюючого документу на займану житлову площу (технічний паспорт на квартиру (будинок), договір найму (оренди) житлового приміщення, тощо).

Більш детальну інформацію із зазначеного питання можливо отримати безпосередньо у відділі житлово-комунального господарства та  управління комунальною власністю Солоницівської селищної ради (смт Солоницівка,
вул. Визволителів, 6, тел. 05763-7-33-53).