Відбувся конкурс на зайняття посади керівника новоствореного КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА СОЛОНИЦІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ЗДОРОВ’Я+» ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ»

Дата: 20.10.2021 16:16

На конкурс було подано документи одним претендетом. В ході засідання, претендента Колесникову Оксану Володимирівну, після перевірки поданих документів, було допущено до участі у конкурсі та розглянуто конкурсну пропозицію, а також проведено співбесіду з претендентом.

Після  заслуховування конкурсної пропозиції та проведеного оцінювання, претендента Колесникову Оксану Володимирівну було визнано переможцем конкурсу.

Протокол засідання комісії

Відеозапис засідання