Дата: 17.09.2021 16:02

Сьогодні, 17 вересня  2021 року в приміщенні Солоницівської селищної ради відбулося підготовче засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника новоствореного КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА СОЛОНИЦІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ЗДОРОВ’Я+» ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ» в якому взяли участь 7 із 8 членів конкурсної комісії.

На засіданні комісії булирозглянуті всі питання згідно порядку денного, а саме: про затвердження порядку денного засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника новоствореного КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА СОЛОНИЦІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ЗДОРОВ’Я+» ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ», про проведення конкурсу на зайняття посади керівника новоствореного КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА СОЛОНИЦІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ЗДОРОВ’Я+» ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ» та затвердження проекту оголошення про проведення конкурсу, про затвердження картки оцінювання кандидата на зайняття посади керівника новоствореного КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА СОЛОНИЦІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ЗДОРОВ’Я+» ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ», про визначення дати та часу проведення конкурсу на зайняття посади керівника новоствореного КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА СОЛОНИЦІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ЗДОРОВ’Я+» ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ».

Особам, які бажають взяти участь у конкурсі на зайняття посади керівника новоствореного КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА СОЛОНИЦІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ЗДОРОВ’Я+» ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ» надано строк  21 день (до 08.10.2021року) для подання  документів на конкурс.

Також визначено дату з розгляду заяв претендентів і доданих до них документі, а саме: 11 жовтня 2021 року.

З оголошенням про проведення конкурсу можна озайомитись за цим посиланням.