Дата: 17.09.2021 15:36

Солоницівська селищна рада оголошує про проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я, новоствореного КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА СОЛОНИЦІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ЗДОРОВ’Я+» ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ»

Правові підстави проведення конкурсу:

Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 р. № 1094, Положення про порядок призначення керівника комунального некомерційного підприємства Солоницівської селищної ради «Медичний центр «Здоров’я+» Харківського району», затвердженого рішенням ХХ сесії Солоницівської селищної ради VIII скликання № 163, розпорядження  селищного голови  «Про проведення конкурсу та початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора новоствореного комунального некомерційного підприємства Солоницівської селищної ради «Медичний центр «Здоров’я+» Харківського району»» від 30.08.2021 № 147.

Найменування та місцезнаходження закладу:

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СОЛОНИЦІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ЗДОРОВ’Я+» ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ» (код ЄДРПОУ 44258844) Україна, 62370, Харківська обл., Дергачівський р-н, селище міського типу Солоницівка, вул. Енергетична, будинок 4В.

Умови оплати праці: умови оплати праці визначаються відповідно до контракту з керівником комунального закладу охорони здоров’я та не можуть бути меншими, ніж передбачено чинним законодавством України. Істотні умови контракту з керівником закладу охорони здоров’я зазначені у Типовій формі контракту з керівником комунального некомерційного підприємства Солоницівської селищної ради «Медичний центр «Здоров’я+» Харківського району», затвердженої рішенням ХХ сесії Солоницівської селищної ради VIII скликання від 19.08.2021 № 163.

Вимоги до претендентів:

• вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування» або «Менеджмент») або «Право» або «Соціальні та поведінкові науки» або «Гуманітарні науки» або «Охорона здоров’я» та спеціалізацією «Організації і управління охороною здоров’я»;
  • стаж роботи не менше 5 (п’яти) років на керівних посадах.

Для участі у конкурсному відборі необхідно надати до селищної ради наступні документи:

• копію паспорта громадянина України;
    • письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади (додається);
    • резюме у довільній формі;
    • автобіографію;
    • копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;
    • згоду на обробку персональних даних (додається);

конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі; Конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу охорони здоров’я на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються:

1) план реформування закладу охорони здоров’я протягом одного року;

2) заходи з виконання завдань закладу охорони здоров’я і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

3) пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу охорони здоров’я;

4) пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу охорони здоров’я.

• довідку МВС про відсутність судимості;
    • медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;
    • попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду (додається);
    • заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів (додається);
    • підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).
    • державний сертифікат про рівень володіння державною мовою.

Зверніть увагу! Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Термін подання документів для участі у конкурсному відборі з 17 вересня 2021 року по 08 жовтня 2021 року до 16 год. 45 хв.

Документи на конкурс приймаються за адресою: 62370, смт Солоницівка, вул. Визволителів, 6.

З умовами та етапами проведення конкурсного відбору можна ознайомитись у Положенні про порядок призначення керівника комунального некомерційного підприємства Солоницівської селищної ради «Медичний центр «Здоров’я+» Харківського району», затвердженого рішенням ХХ сесії Солоницівської селищної ради VIII скликання № 163 (додається).

За додатковою інформацією звертайтесь: ел. пошта: solrada@ukr.net, конт. тел. (05763) 73-352.

Про час, дату та місце проведення конкурсного відбору буде повідомлено додатково на офіційному веб-сайті селищної ради.