Відбулося урочисте засідання Харківської районної ради з нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України.

Дата: 20.08.2021 13:34

19 серпня відбулося урочисте засідання Харківської районної ради з нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України.

Харківська районна рада зібрала представників різних поколінь та професій, які протягом 30 років брали участь у становленні новітньої української держави. Цей захід приурочений до Дня народження нашої славетної країни – 30-ї річниці Незалежності України.

Святковий захід був насичений привітаннями та нагородженнями. Свої відзнаки отримали і преставники Солоницівскої територіальної громади.

Серед них:

Мінкович Олександр Володимирович, голова правління ПрАТ «Харківська ТЕЦ-5» - звання Почесний громадянин Харківського району;

Цимбал Сергій Миколайович, депутат Солоницівської селищної ради, голова профспілкового комітету ПрАТ «Харківська ТЕЦ -5» - Почесною грамотою Харківської районної ради та Харківської районної державної адміністрації.

Летуча Олександра Олександрівна, керівник зразкового аматорського колективу естрадно-спортивного танцю “Візаві” Солоницівського дитячого клубу “Орлятко” - Почесною грамотою Харківської районної ради та Харківської районної державної адміністрації.

Литвинов Андрій Олексійович, Солоницівський селищний голова - грамотою Харківської районної ради та Харківської районної державної адміністрації.

Вітаємо!