Ініціативна група зі створення молодіжної ради Солоницівської селищної радиа інформує

Дата: 17.08.2021 17:39

Проживаєте у Солоницівській територіальній  громаді, Ваш вік від 14 до 35 років, маєте ідеї з того, як зробити громаду кращою, як розвивати молодіжну політику.

Ініціативна група зі створення молодіжної ради Солоницівської селищної ради запрошує до команди молодих та активних громадян, які хочуть працювати в команді однодумців та бажають взяти участь у прийнятті рішень, які стосуються молоді. Молодіжна рада  - це платформа для реалізації громадських ідей та проектів.

Що для цього треба зробити:

1. Написати заяву на вступ до молодіжної ради;

2. Заповнити біографічну довідку встановленого зразка.

3. Дати згоду на обробку персональних даних.

4. Написати мотиваційний лист.

Прийом заявок до 01 вересня 2021року.

Документи необхідно подавати до ініціативної групи з підготовки установчих зборів зі створення молодіжної ради Солоницівської територіальної громади за адресою: смт Пересічне, площа Конєва, 4, Пересічанський Будинок культури - контактна особа: Стремоусов Максим Олегович.

Також Ви можете задати свої питання та відправити  на електронну адресу: solcultura2021@ukr.net, або за телефоном (057)63 44 667