Дата: 23.07.2021 17:19

Солоницівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення посади директора Комунальної Установи «Інклюзивно-ресурсний центр» (далі – директор КУ «ІРЦ»).

Повне найменування: комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Солоницівської селищної ради.

Юридична адреса КУ «Інклюзивно-ресурсний центр»: смт. Солоницівка, вул. Енергетична, буд 4.

Найменування посади: директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Солоницівської селищної ради.

На оплату праці директора КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Солоницівської селищної ради розповсюджуються умови, передбачені Законом України «Про освіту» в частині оплати праці педагогічних працівників.

Директор КУ «ІРЦ» призначається за конкурсом на заміщення вакантної посади строком на три роки. Права, обов’язки і відповідальність директора КУ «ІРЦ», умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом.

Вимоги до посади:

• вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;
  • стаж роботи за фахом не менше п’яти років;
  • знання Конституції України, законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах», «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр»;
  • володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми;
  • вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Документи подаються до Солоницівської селищної ради до 23 серпня 2021 року за адресою: смт Солоницівка, вул. Визволителів, 6.

Перелік документів:

• копія паспорта громадянина України;
  • письмова заява про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
  • копія трудової книжки;
  • копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • письмова згода на збір та обробку персональних даних;
  • заповнена особова картка працівника (форма П-2).

Конкурс складається з двох етапів: кваліфікаційних іспит та співбесіда (в приміщенні Солоницівської селищної ради). Дати проведення іспитів буде повідомлено додатково.

Кваліфікаційний іспит для директора КУ «ІРЦ» проводиться за напрямами:

- знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;

- знання основ спеціальної педагогіки;

- знання основ управління діяльністю ІРЦ.

Іспит складається з 6-ти питань за напрямками, у вищезазначених пунктах. Загальний час для проведення іспиту становить не більш, як 1 год. 20 хвилин.

Контактна особа – Омельченко Наталя Олександрівна, інспектор Відділу освіти, культури, молоді та спорту Солоницівської селищної ради (44-667)