Дата: 07.07.2021 14:04

Солоницівська селищна рада (62370, Харківська область, Харківський район, смт Солоницівка, вул. Визволителів, 6, тел.: 783-71-10, (05763) 72-610) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:

• Начальник відділу з питань ЖКГ, та управління комунальною власністю;

Для участі у конкурсі приймаються заяви від громадян України, які не досягли пенсійного віку за наступними кваліфікаційними вимогами: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Документи, що  подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Особова картка ( форма П-2 ДС);(заповнена)

3. Витяг з єдиного державного реєстру декларацій за 2020 рік (про подання декларації).;

4. Копія паспорта;

5. Копія ідентифікаційного коду;

6.Копія військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

7. Копія документів про освіту;

8. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

Особи, які працюють у селищній раді, і бажають взяти участь у конкурсі, зазначених документів до заяви не додають.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування цього оголошення.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, умов праці, розміру та умов її оплати можна отримати в селищній раді за адресою: смт Солоницівка, вул. Визволителів, 6, телефон для довідок: (05763) 73-607.