Дата: 23.04.2021 11:48

Солоницівська селищна рада оголошує про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Молодіжної ради при Солоницівській селищній раді.

Відповідні заяви у довільній формі можна подавати з  23 квітня 2021 р. по 06 травня 2021року (включно) в письмовому або електронному вигляді до Відділу освіти, культури, молоді та спорту Солоницівської селищної ради: смт Солоницівка, вул. Визволителів, 6,  е-mail:  [email protected] із обов’язковим зазначенням П.І.Б. кандидата, суб’єкта подання кандидатури, контактних даних (телефон та електронна адреса)*.

*при поданні/надсиланні заяви Ви надаєте згоду на обробку персональних даних відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних»