ОГОЛОШЕННЯ ПРО СУБОТНИК

Дата: 20.04.2021 12:25
Кількість переглядів: 2032

Шановні жителі Солоницівської громади!

Відповідно до ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст. ст. 9, 10 Закону України «Про  благоустрій населених пунктів»,  з метою забезпечення наведення належного санітарного стану в громаді  та  забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя його мешканців, виконавчий комітет селищної ради повідомляє, що 23 квітня (п’ятниця)  2021 року о 12.00 ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАГАЛЬНИЙ СУБОТНИК.

Прохання до мешканців громади взяти активну участь, прибрати  біля  власних  осель та в громадських  місцях і в подальшому підтримувати лад.

Повідомляємо, що заходи з прибирання слід проводити з додержанням всіх карантинних норм та соціальної дистанції, а також нагадуємо про заборону спалювання сухого листя і трави та розведення вогнищ у лісових насадженнях.