З глибоким сумом повідомляємо, що 9 лютого 2021 року пішов з життя ШАБАТЬКО ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ

Дата: 10.02.2021 16:57

Фото без описуДобра та чуйна людина з великим серцем, мудрий керівник, патріот України,  який протягом  довгих років сприяв становленню та розвитку   Солоницівської громади.

АВТОБІОГРАФІЯ

Шабатько Василь Іванович, народився 06 січня 1960 року в селі Гаркушенці, Миргородського району Полтавської області в сім’ї робітників.

У 1967 році вступив до першого класу Гаркушевської восмирічної школи, яку закінчив у 1975 році. В цьому ж році вступив до 9 класу Миргородської середньої школи № 5 , яку закінчив у 1977 році з золотою медаллю.

У1977 році вступив  на перший курс до фізичного факультету Харківського державного університету ім. Горького, який закінчив у 1982 році за фахом фізик, викладач фізики.

З 1982 рік по 1984 рік проходив службу в Збройних Силах СРСР. Військове звання: старший лейтенант.

З 1984 по 1994 р.р. працював в Солоницівській середній школі №1 на посадах вчителя фізики, заступника директора з виховної роботи.

З 1994 року проходив службу в органах внутрішніх справ. У 2005 році звільнився з органів внутрішніх справ у зв’язку з виходом на пенсію.

З 2005 року працював у Солоницівському колегіумі на посаді вчителя фізики.

25.04.2006 звільнився з ціїй посади, у зв’язку з обранням заступником Солоницівського селищного голови.

У листопаді 2010 був обраним Солоницівським селищним головою та працював на цій посаді до жовтня 2020 року.

Заходи прощання з Василем Івановичем відбудуться о 12-00 , 11 лютого 2021 року у приміщенні за адресою : Сумський шлях , 43 .

Похорони  о  13.00 на центральному кладовищі в смт Солоницівка.

Висловлюємо сердечні співчуття родині померлого.

В годину важкої скорботи розділяємо тугу невимовної втрати рідних та близьких Василя Івановича.

Вічна та світла пам’ять…