Дергачівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 09.10.2020 12:20

Харківська обласна служба зайнятості разом з Харківським центром професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, Громадською організацією «Інститут соціальної спілки регіону» впроваджують проект «Нове покликання».

Суть проекту полягає в професійній перепідготовці та покращенні можливостей для працевлаштування працівників органів публічної влади і бюджетних установ, які знаходяться під загрозою скорочення внаслідок децентралізації, адміністративно-територіальної реформи, оптимізації мереж шкіл і лікарень і не мають статусу безробітного.

Навчання буде проведено за 6 напрямами:

• Фахівець в галузі надання адміністративних послуг /адміністратор

ЦНАПу

• Соціальний працівник
  • Фахівець у галузі благоустрою
  • Менеджер з управління проектів розвитку громад
  • Бухгалтер для ФОП
  • Бухгалтер зі знанням 1C

Інформуємо Вас про можливість безкоштовно опанувати затребувані на ринку праці професії. Навчання буде проводитися дистанційно та в неробочий час.

Для подання заявки на участь у проекті потенційним учасникам необхідно заповнити анкету за посиланням: