Харківська область, Дергачівський район

До Дня знань навчальним закладам надано захиснi маски для кожного учня та педагогiчного працiвника

Дата: 01.09.2020 08:07

До Дня знань навчальним закладам,якi розташованi на територii Солоницiвськоi селищноi ради надано захиснi маски для кожного учня та педагогiчного працiвника (Подвiрський, Солоницiвськi лiцеї  №№ 1,2,3, Солоницiвська гiмназiя "Перлина"). Селищний голова Василь Шабатько звертається до Управлiння освiти Дергачiвської РДА з проханням забезпечити всiм необхiдним навчальнi заклади майбутньої Солоницiвської  ОТГ для боротьби з коронавiрусом! В разi потреби, селищна рада готова надати цiльову цубвенцiю для цих цiлей.  Селищний голова також звертається до керiвникiв пiдпрємств, підприємців прийти на допомогу нашим навчальним закладам, якi насамперед потребують засобiв для дезінфекцiї рук. Чужих дiтей не буває. Дiти-це майбутнє нашої громади, нашої держави!