Дата: 30.04.2020 15:18

STOP  COVID – 19 !

Координаційний штаб з вирішення питань протидії розповсюдження корона- вірусу на території Солоницівської селищної ради інформує:

• Працівниками КП «Солоницівське житлово-експлуатаційне господарство» за допомогою волонтерів ГО «Корпус громадської безпеки», ГО «Альтернатива-Солоницівка» проведена дезінфекція багатоквартирних будинків, спортивних та дитячих майданчиків, вулиць мікрорайону «Каштановий»;
  • Працівниками КП «СЖЕГ» проведено дезінфекцію дитячих майданчиків та місць загального користування в с.Сіряки, с.Куряжанка та мікрорайону «Гаврилівка».

Щиро дякуємо всім нашим жителям, які в поминальні дні залишалися вдома!

Сподіваємося, що під час травневих свят ви  будете залишатися вдома. Також сподіваємося , що карантин незабаром буде скасовано і ми повернемося до звичайного ритму життя!

STOP  COVID – 19 !