Дата: 16.04.2020 12:47

STOP  COVID – 19 !

Координаційний штаб з вирішення питань протидії розповсюдження корона- вірусу на території Солоницівської селищної ради інформує:

• Мешканець смт Солоницівка С.Чальцев надав 100 дитячих захисних масок, які передані сімейним лікарям Солоницівської мед амбулаторії та 200 захисних масок, які роздані малозабезпеченим громадянам;
  • ПрАТ «Харківська ТЕЦ-5» (голова правління Мінкович) надали працівникам Солоницівської поліклініки ще 15 комплектів захисного одягу та 40 розбризкувачів з рідиною для дезінфекції рук.
  • За ініціативи А.Лазуренка проведена санобробка будівлі Солоницівської поліклініки та прилягаючої території;
  • Мережа супермаркетів АТБ, напередодні Великодня надала 74 продуктових набора, ФГ «Кегичівське» (голова Місік І.А.) паски, які були вручені одиноким громадянам похилого віку;
  • З бюджету Солоницівської селищної ради надана матеріальна допомога громадянам, які потребують термінового лікування на загальну суму 44.000 грн;
  • Напередодні річниці Чорнобильської трагедії надана матеріальна допомога ліквідаторам аварії на ЧАЕС, вдовам ліквідаторів, переселенцям із зони відчуження ЧАЕС на загальну суму 85.000 грн.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до спільної справи!  Звертаємося до всіх мешканців Солоницівської територіальної громади:

Суворо дотримуйтесь правил карантину! Залишайтесь вдома! Особливо під час Великодня та поминальних заходів. Бережіть  здоров?я і життя своє і своїх рідних!

STOP  COVID – 19 !