Дата: 31.03.2020 12:47

Координаційний штаб з вирішення питань протидії розповсюдженню коронавірусу на території Солоницівської селищної ради повідомляє, що за останні дні було надано півмасок фільтрувальних «БУК-3» FFP3 NR правоохоронним органам – 300 шт., медпрацівникам – 120 шт.

ТОВ «Акваизол» (директор Файнер Д.І.) надали, за ініціативи селищного голови, тисячу медичних масок, які передали нашим медпрацівникам. За фінансової підтримки члена партії «Опозиційна платформа «За життя»               А. Лазуренка, була  проведена дезінсекція житлових та адмінбудинків на житловому масиві Куряжської виправної колонії ім. А. С. Макаренка.