Харківська область, Дергачівський район

Рішення XLІX сесії Солоницівської селищної ради VІІ скликання від 13 червня 2019 року № 6 "Про застосування ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік"

Дата: 16.03.2020 10:35

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ДЕРГАЧІВСЬКИЙ РАЙОН

СОЛОНИЦІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

РІШЕННЯ

XLІX СЕСІЇ                                                                               VІІ СКЛИКАННЯ

13 червня 2019 року                                                                          № 6

Про застосування ставок та пільг із сплати

податку на нерухоме майно, відмінне від

земельної ділянки, на 2020 рік

Керуючись абзацом четвертим підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», пунктом 24 частини першої статті 26, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з урахуванням  рішення ХХХІХ сесії Солоницівської селищної ради VІІ скликання від 21 червня 2018 року № 4 «Про місцеві податки і збори на території Солоницівської селищної ради на 2019 рік», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків, Солоницівська селищна рада:

ВИРІШИЛА:

1.Застосувати на території Солоницівської селищної ради:

1) ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 1;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 266.4  статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

2. Оприлюднити рішення на офіційному веб - сайті Солоницівської селищної ради.

3. Копію цього рішення направити територіальному органу Державної фіскальної служби України в  Дергачівському районі.

4. Рішення набирає чинності з 01 січня 2020 року.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та податків.

Селищний голова                                                               В. ШАБАТЬКО

Додаток 1  СТАВКИ податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Додаток 2  ПІЛЬГИ зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.