Харківська область, Дергачівський район

Рішення XLІX сесії Солоницівської селищної ради VІІ скликання від 13 червня 2019 року № 7 "Про застосування ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік"

Дата: 16.03.2020 10:25

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ДЕРГАЧІВСЬКИЙ РАЙОН

СОЛОНИЦІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

РІШЕННЯ

XLІX СЕСІЇ                                                                               VІІ СКЛИКАННЯ

13 червня 2019 року                                                                          № 7

Про застосування ставок та пільг із сплати

земельного податку на 2020 рік

Керуючись абзацами другим і третім пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», пунктом 24 частини першої статті 26, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з урахуванням діючого Положення про плату за землю (земельний податок, орендну плату) на території Солоницівської селищної ради, затвердженого  рішенням LXV сесії селищної ради VІ скликання від 25 червня 2015 року № 11  (в редакції згідно з рішенням LXVІІІ сесії селищної ради VІ скликання від 27 серпня 2015 року № 10 та з наступними змінами); враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків, Солоницівська селищна рада:

ВИРІШИЛА:

1.Застосувати на території Солоницівської селищної ради:

1) ставки  земельного податку згідно з додатком 1;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

2. Оприлюднити рішення на офіційному веб - сайті Солоницівської селищної ради.

3. Копію цього рішення направити територіальному органу Державної фіскальної служби України в Дергачівському районі.

4. Рішення набирає чинності з 01 січня 2020 року.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та податків.

Селищний голова                                                               В. ШАБАТЬКО

Додаток 1   СТАВКИ земельного податку

Додаток 2   ПІЛЬГИ зі сплати земельного податку.