Юридичний відділ

Ткач Дмитро Михайлович

Ткач Дмитро Михайлович, 1990 року народження. Народився у селищі Солоницівка.  Громадянин України. Має дві вищі освіти:

- 2007-2012 навчався в Національній юридичній академії ім. Ярослава Мудрого за  спеціальністю «Правознавство».

- 2017-2019 навчався в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за  спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

З 2012 року по 2017 рік працював в органах державної виконавчої служби міста Харкова. З 2017 року працює в Солоницівській селищній раді.

У 2021 році призначений на посаду начальника юридичного відділу Солоницівської селищної ради.