Комісії з "єВідновлення"

Комісія

з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України при Солоницівській селищній раді

Рішення про Комісію:

Рішення виконавчого комітету Солоницівської селищної ради від 22.05.2023 № 264 "Про створення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України при Солоницівській селищній раді"

Рішення виконавчого комітету Солоницівської селищної ради від 14.06.2023 № 308 "Про внесення змін до складу та Положення про комісію з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України при Солоницівській селищній раді"

Рішення виконавчого комітету Солоницівської селищної ради від 29.06.2023 № 315 "Про затвердження персонального складу комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, при Солоницівській селищній раді"

Місцезнаходження Комісії: смт Солоницівка, вул. Слобожанська (колишня назва Пушкіна), 15.

Графік надання когсультацій:  Вівторок з 09:00 до 12:00, з 13:00 до 15:00;

Четвер з 09:00 до 12:00, з 13:00 до 15:00;

Інформація за результатами засідань комісії:

- кількість розглянутих заяв: 38;

- прийнятих комісією рішень: 34 ( з них відмов - 4);

Комісія

Рішення про Комісію:

Рішення виконавчого комітету Солоницівської селищної ради від 13.09.2023 № 483 "Про створення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України при Солоницівській селищній раді"

Графік надання когсультацій:  Вівторок з 09:00 до 12:00, з 13:00 до 15:00;

Четвер з 09:00 до 12:00, з 13:00 до 15:00;

Інформація за результатами засідань комісії:

- кількість розглянутих заяв: 0;

- прийнятих комісією рішень: 0;