Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

Карпенко Марине Овіківна

Карпенко Марине Овіківна, народилася 30 квітня 1973 року у м. Баку.

Громадянка  України. На території  України проживає із грудня 1990 року. Освіта вища.

У 1997 році здобула повну вищу освіту у Харківському державному медичному університеті, спеціальність – «Педіатрія».

З 2003 року по2006 рік навчалась  у обласному  комунальному закладі «Харківське училище культури» та отримала диплом з відзнакою за спеціальністю «Народна художня творчість» і здобула кваліфікацію організатора культурно-дозвіллєвої діяльності; режисера театралізованих народних свят і обрядів.

У 2019 році закінчила Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України,здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр, спеціальність «Публічне управління та адміністрування», отримавши диплом магістра публічного управління та адміністрування.

З 2003 – 2020 рр.  працювала директором Вільшанського сільського Будинку культури Дергачівського району Харківської області.

З грудня 2020 року по даний час – керуючий справами (секретар) Солоницівської селищної ради Харківського району Харківської області.