Бондаренко Лариса Миколаївна

Народилася 27 липня 1972 року в смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області. Громадянка України.

Освіта вища, у 2013 році закінчила Харківський регіональний інститут державного управління Національної Академії Державного Управління при Президентові України за спеціальністю державне управління та отримала кваліфікацію магістр державного управління.

1995 – 1997 роки працювала у фінансовому відділі Зачепилівської РДА на посаді бухгалтер –ревізор.

1998 -2015 роки працювала в Державній фінансовій інспекції в Харківській області (Контрольно – ревізійне управління в Харківській області) на посадах ревізор, заступник начальника та начальник відділу.

2016 - 2020 роки працювала в Дергачівській районній раді на посаді радника голови районної ради.

З 14 січня 2021 року по теперішній час обіймає посаду начальника фінансового управління Солоницівської селищної ради.