Березівський старостинський округ

Сугоняко Вікторія Олександрівна

Сугоняко Вікторія Олександрівна, народилася 16 травня 1982 року в селищі Березівське, Дергачівського району, Харківської області. Громадянка України. Освіта вища.

У 2004 році закінчила Українську академію банківської справи Національного банку України у місті Суми за кваліфікацією «Банківська справа»

З липня 2010 року працювала головним економістом відділу оформлення операцій з цінними паперами Управління супроводження операцій Казначейства ПАТ “Альфа-Банк”, м.Київ.

З березня 2015 року до січня 2017 року, як фізична особа підприємець (ФОП),   займалася підприємницькою діяльністю.

У 2020 році призначена на посаду старости Березівського старостинського округу.

Березівський старостинський округ складається із селища Березівське та селища Курортне.

Адреса: 62364, Харківська обл., Харківський р-н, с-ще Березівське на першому поверсі спального корпусу № 7 дочірнього підприємства «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» Приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця